תיקון מדפסות | תיקון מכונות צילום | תיקון פקסים
הסל שלי מחירון שירות תיקונים תקנון אתר מבצעים ראשי
 
    

פקסיםטונרים למכונות צילוםמדפסותמכשירים משולביםמכונות צילוםטונרים מקוריים ותואמים
עלות קריאת שרות לתיקוןשרותי מיחשובמגרסותמכשירי למינציהמכשירי כריכה בספירלגיליוטינות חיתוך

 

שלום אורח התנתק

 

* * *

ספק משרד הבטחון

מס' ספק 11004099

* * *

תיקון מדפסות

תיקון פקסים

תיקון מכונות צילום

03-9508747

****

טונרים מקוריים

טונרים תואמים מייבוא

של כל החברות

03-9508747

****

ליסינג

השכרת מכונת צילום לפי פעימת מונה

* * *

השכרת מדפסת לפי פעימת מונה

ליסינג

* * *

השכרת מכשירים לפי פעימת מונה

****

קריאות שרות לתיקונים

ע"י טכנאים

מקצועיים

03-9508747 

* * *

***

****

 ****

ספק משרד הבטחון

מס' ספק 11004099

****

תיקון מדפסות

XEROX

HP

SAMSUNG

BROTHER

RICHO

LEXMARK

OKI

MINOLTA

KYOCERA

לפרטים:03-9508747

 

תקנון החברה 

אומן מיכון משרדי - אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות למכונות ציולום,מדפסות,פקסים ,סורקים, טונרים ומתן שירות תיקונים לציוד הנ"ל. האתר מתופעל ע"" אומן מיכון משרדי" ,אשר מוכרת ומשווקת מדפסות ,סורקים וטונרים החל משנת 2002, כל הזכויות לתכנים,לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות לאומן מיכון משרדי 

אופן הקנייה- רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות , התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים , משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת , כמו כן ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה על שרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר, בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה. 

תשלום- התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי , כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ,בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה . פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים , אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי , הוא יכול ליצור איתנו קשר או להשאיר לנו הודעה באתר ואנו ניצור איתו קשר טלפוני, ביום העבודה הקרוב כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי אך הדבר עלול לגרום לעיכובים במשלוח.המשלוח יסופק אך ורק לאחר אישור טלפוני של פרטי ההזמנה בחברת אומן מיכון משרדי. מינימום להזמנה --.40 ש"ח 

הכנת ההזמנה- כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה מיידית , במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי , אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח , ככלל פריטים חסרים ישלחו בנפרד תוך פרק זמן קצר ובתנאי כי הם קיימים במלאי היבואן או היצרן ולא נחייב בדמי משלוח על הפריטים שהיו חסרים. יודגש כי הודעה בדבר אי המצאות פריט במלאי תימסר ביום העסקים הסמוך למועד ההזמנה ותינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו ללא כל עלות. 

משלוח- אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ , המשלוח נעשה באמצעות שליחים של החברה או באמצאות חברת שליחים. להנהלת אומן מיכון משרדי הזכות המלאה להחליט איך המשלוח יבוצע 

בכל הזמנה על הלקוח להוסיף לעגלת הקניות שלו גם המשלוח (גם אם בעת ההזמנה הלקוח לא רכש את המשלוח בכל מקרה המשלוח בתשלום כפי שמצויין באתר).

  

המשלוח יבוצע עד 5 ימי עסקים.

 

החזרת מוצרים- ניתן להחזיר כל מוצר שלם ובאריזתו המקורית תוך 14 ימים, במידה והמוצר אינו נפתח מאריזתו המקורית ואינו נפגם בכלל, ואנו נזכה את כרטיס האשראי או נשלח המחאה במלוא ערכו של המוצר המוחזר , על הפריטים המוחזרים להגיע אל משרדינו ברחוב הישפלד 8 ראשל"צ כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה. פריטים אשר נפגמו במשלוח יוחלפו על ידנו בפריט זהה ללא כל תמורה כאשר המשלוח יעשה על ידנו ללא כל תמורה , מיד עם הגעת הפריט הפגום למשרדנו. 

אחריות למדפסות- תינתן תעודת אחריות של היבואן מובהר בזאת כי האחריות לעבודה תקינה של המוצר מוטלת על היבואן ויצרן הציוד על פי כתב האחריות המצורף לפריט ואם חלה תקלה בפעולתו על הצרכן לפנות ליבואן על פי כתב האחריות שבידו.

 

אחריות לראשי דיו וטונרים- על הקונה לוודא לפני פתיחת האריזה של המוצר כי הוא מתאים לדגם המדפסת שברשותו במידה והקונה נוכח לדעת כי המוצר אינו מתאים לצרכיו, הוא זכאי להחזירו תוך 14 ימים שלם ובאריזתו המקורית אל משרדינו רחוב קפלינסקי 19 ראשל"צ כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה ואנו נזכה את כרטיס האשראי או נשלח המחאה במלוא ערכו של המוצר המוחזר, למען הסר ספק מובהר כי לא נוכל לזכות ראש דיו או טונר אשר אריזתו נפתחה. ראשי דיו וטונרים אשר מוציאים תוצאות הדפסה גרועות אשר בעייני הלקוח נראים לכאורה פגומים , יש לשלוח אלינו לצורך בדיקה במעבדת היבואן אנו מתחייבים להחזיר את הפריט הנבדק תוך 14 ימי עבודה , ראש דיו או טונר אשר נסתם או נפגם במהלך השימוש יתוקן במעבדות היבואן ויוחזר ללקוח להמשך שימוש , במידה והפריט אינו ניתן לתיקון אנו נחליפו בפריט חדש וזאת על פי שיקול דעתנו הבלעדית.

 

הצהרת פרטיות- על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים , שם , שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו , מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי , להוציא חברת האשראי.

 


   
תיקון מדפסות | תיקון מכונות צילום | תיקון פקסים | תיקון פקס  

חברת אומן המיכון מתמחה במתן שירותי תיקונים לכל סוגי המכשור המשרדי. תיקון מדפסות, תיקון מכונות צילום, תיקון פקסים ועוד. אומן המיכון - הבית של המשרד שלך